Tam Kapanma Sürecinde COOP Stajları Hakkında | İnşaat Mühendisliği | Hasan Kalyoncu Üniversitesi

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

Tam Kapanma Sürecinde COOP Stajları Hakkında

Tam Kapanma Sürecinde COOP Stajları Hakkında

Değerli COOP öğrencilerimiz;

Tam kapanmadan dolayı staj akıbetini staj yaptığınız firmanın faaliyetleri ve sizin tercihinize göre düzenlenecektir.
(Bu duyuru sadece TÜRKİYE’de COOP stajı yapanlar için geçerlidir)

1. Eğer firmanız tam kapanma sürecinde açık kalacak ve faaliyetlerine devam edecekse firmanızdan aldığınız izin belgesi ile staja devam edebilir ve normal staj süresinde stajınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun için firmadan aldığınız izin belgesini . ve  firmanızın açık kalacağını ve staja devam edeceğinizi belirten bir dilekçe yazıp ıslak imzayla imzalanıp Arş. Gör. İbrahim Halil DEGER’e mail olarak göndermelisiniz
2. Eğer firmanız Online çalışmaya geçtiyse siz de firmanızda Online olarak stajınızı normal belirtilen süre içinde tamamlayabilirsiniz. Bunun için de firmanın Online devam ettiğinize dair firmanızdan bilgilendirme yazınızı Arş. Gör. İbrahim Halil DEGER’e mail atmalısınız.
3. Eğer firmanız tam kapanma sürecinde kapalı olacaksa kalan staj süreniz için sonuç raporunuzla birlikte bir ödev teslimi yapacaksınız. Firmanızın bu sürede kapalı olduğunu ve ödev almak istediğinizi firmanızdan alacağınız yazı ile birlikte dilekçe vermelisiniz. Ödevleriniz ile ilgili olarak; COOP koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Dia Eddin Nassani Hocamıza mail atmalısınız. Dilekçelerinizi Arş. Gör. İbrahim Halil DEGER’e mail olarak göndermelisiniz.